Menu

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


Warsztaty

Warsztaty teatralne

Absolwenci Wrocławskiej PWST, którzy występowali w takich filmach jak Młode Wilki, Pierwsza Miłość, Dziki przekażą Wam wiedzę na temat aktorstwa i nauczą kilku sztuczek. Może się to przydać podczas ustnych egzaminów. Wspólnie przygotujecie przedstawienie, które zaprezentujecie wszystkim na koniec Campusu

Warsztaty filmowe


To prawdziwa realizacja filmu, nauka obsługi kamery i sprzętu do montażu. W zeszłym roku powstały 4 filmy (2 relacjonujące życie obozowe i 2 wymyslone i zagrane przez uczestników warsztatów), które zdaniem wielu są bardzo profesjonalne.

Warsztaty taneczne

Nauka tańca to generalnie problem "studentów", ale rokrocznie w warsztatach jest zdecydowana przewaga Pań. Chłopaki to coś dla Was, przy okazji nauki salsy, zumby, rumby, tańca brzucha i wielu innych poznacie nie tylko kroki ale również nowe koleżanki.

Warsztaty fotograficzne

Ciekawe czy potraficie zrobić aparat z puszki po piwie?? O tym jak działa aparat, ale również jak zrobić dobre zdjęcie o wschodzie (brrr) i zachodzie słońca. Będziecie mieli okazję zbudować i używać prawdziwą ciemnię, a Wasze zdjęcia stanowić będą wystawę po Campusie.

Warsztaty dziennikarskie

Poznasz zasady pracy dziennikarza, składu gazety, opracowywania tematów i reportaży. Zabawisz się w obozowego reportera, a może znajdziesz jakieś ciekawy temat, który okaże się newsem "Obozetki" naszej Kampusowej gazety. Ponadto redaktorzy Radia INDEKS oraz Polskiego Radia, wspólnie z Wami stworza prawdziwą redakcję a Wasze materiały bedą emitowane w eterze.

Warsztaty muzyczne

7_186_1024
Jak co roku powstanie Campusowy zespół, który na zakończenie Campusu uraczy nas swoim występem. Na miejscu będziecie mogli udoskonlaić zasady gry na gitarze klasycznej, elektrycznej basowej, perkusji oraz klawiszach. NIektorzy obdarzenie talentem wokalnym bedą mieli okazje pośpiewać.
  Powrót