Menu

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


Rozrywka


MPREZA, PLAŻA, IMPREZA...Jesteście gotowi/we na gorące imprezy, niesamowite wrażenia, chwile beztroskiego chilloutu w towarzystwie fantastycznych młodych ludzi z całej Polski w blasku zachodzącego "Bałtyckiego" słońca? Jeśli tak, dołączcie do ekskluzywnego grona campusowiczów dla których wrzesień to ostatnia szansa na doładowanie akumulatorów przed zbliżajacym się rokiem akademickim... Łazy 2015 czekają na WAS!


Poniżej zapoznacie się z programem IMPREZ, jakie przygotowaliśmy dla Was podczas tegorocznej edycji Campusu Akademickiego w Łazach.1. SILENT DISCO @ Campus Akademicki Łazy 2015Nudzą Cię imprezy gdzie wszędzie grają to samo? Na Silent Disco nie musisz zmieniać parkietu, klubu, miejscówki by zmienić Dj-a. Masz do wybory 3 dj-ów grających dla Ciebie równocześnie i to Ty wybierasz którego chcesz słuchać. Ty i Twoi znajomi lubicie inna muzyke? Nie ma problemu na Silent Disco masz do wybory 3 różne rodzaje muzyki. Teraz możecie imprezować razem! :)

Poznałaś/eś ciekawą osobę, chcesz z nią spokojnie porozmawiać? Spoko zdejmij słuchawki i nawet gdy cały parkiet jest pełen tańczących ludzi, wam muzyka nie będzie przeszkadzać Wyobrażasz sobie kilkaset osób Tańczących w ciszy? Przyjdź i zobacz. Gdy chcemy odpocząć możemy usiąść przy napoju i spokojnie porozmawiać , a przy okazji popatrzeć na parkiet pełen ludzi tańczących w ciszy. Polecamy ten niesamowity i przezabawny widok!!! Impreza SILENT DISCO @ Campus Akademicki będzie wędrować, dzięki temu też będziecie mogli doświadczać wspaniałych rytmów i kosmicznej zabawy w kilku różnych miejscach. Opanujecie między innymi nadmorską plażę, zasłuchacie się pośród drzew i wyskaczecie pod Campusowym namiotem!
DSC_0182 silent
2. Karaoke TENTNamiot pełen uśmiechów, do księżyca wycia i wiecznej kuźni talentów! To właśnie na Campusie możesz podszkolić się i zaprezentować znajomym i reszcie bawiącej się gawiedzi. Nie wstydźcie się umiejętności, a jeśli nawet nie jest z nimi aż tak dobrze, to po odpowiedniej dawce campusowego klimatu na pewno porzucicie wszelkie wstydliwości :) Zgodnie z mottem znanej i lubianej piosenki Jerzego Stuhra "Śpiewać każdy może…" będziecie mieli okazje wypróbowania swoich sił wokalnych aż do białego rana. Wraz ze swoimi przyjaciółmi śpiewaj całą noc hity, które lubisz! A w repertuarze tysiące polskich i zagranicznych hitów!
3. Campus MAIN STAGEGłówny namiot na Campusie Akademickim. Serce wyjazdu, centrum wszelkich radości i muzycznych doznań! To w nim będziecie mieli okazję bawić się codziennie aż do samego śniadania :) Przyjeżdżają do nas najlepsi polscy dj-e, tylko po to, by zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia i jak nawspanialszą zabawę! To tu będziecie też mieli okazję posłuchać występu m.in. TEDE-go.4. POOL PARTYJedyna taka impreza na największym i najlepszym ogólnopolskim obozie adaptacyjnym! Poczuj klimat wspaniałej muzyki, najlepszych rezydentów poznańskiego Baker Street oraz energię tysiąca studentów, bawiących się nad basenem w ośrodku ZŁOTA PLAŻA w Łazach! Jeszcze nigdy integracja nie miała tak pysznego, nadmorskiego smaku.Pool Party6. Campus KINO DKFWszystkich kinomanów, którzy pragną zapełnić sobie wieczorne atrakcje dodatkową porcją wrażeń artystycznych zapraszamy na pokazy filmowe DKF. Poziom kultury na Campusie skacze do góry niczym Matejaa z Skupniem vel Skupieniem w latach swej świetności, a kino plenerowe opanuje Wasze serca i spędzicie tam niejedną miłą chwilę z tuzami światowego kina.


  Powrót