Ważne informacje

Obóz
1 - 6 września 2015

Zapisy trwają
do wyczerpania miejsc

infolinia:
71 375-22-29
71 328 06 77

email: info@oboz.org.pl

Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj:
  formularz zgłoszeniowy

Regulamin CAMPUSU:
  Regulamin

Koszt obozu

499 zł

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


Miejsce

Lokalizacja Campusu Akademickiego:


Łazy to miejscowość położona 3 km od Mielna, doskonale znanego nadmorskiego kurortu wypoczynkowego. Miejscowość, która na jeden wrześniowy tydzień zamienia się w stolicę studenckiego życia! To właśnie Wy - studenci z całej Polski rozpoczynacie wówczas panowanie nad całym Pomorzem. Nie tylko Neptun pozostaje na Waszych usługach, ale i cała nie-studencka Polska! Świetnie zlokalizowane ośrodki Campusu Akademickiego pozwalają stworzyć w pełni zaaranżowane środowisko sprzyjające integracji, zabawie, edukacji i sportowi. Nasze ośrodki położone są bezpośrednio przy malowniczej plaży, a uczestnicy zakwaterowani z pełnym wyżywieniem w nowo-wyremontowanych dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach.

Na terenie Campusu przygotowane są:

- sale wykładowe i seminaryjne

- boiska sportowe,

- namiot koncertowy,

- namiot karaoke,

- basen, - grill,

- krąg do ogniska, i wiele innych.


TU ŚPIMY:


Ośrodek Wypoczynkowy "RUSAŁKA"

Ośrodek położony jest zaledwie 50 metrów od morza. Rusałka to sześć parterowych, murowanych pawilonów (domki w zabudowie szeregowej) w których do dyspozycji zostały przekazane dwuosobowe pokoje z łazienkami. Pokoje wyposażone są w również w czajniki elektryczne oraz sprzęt plażowy.


 
 
 


Ośrodek Wypoczynkowy "JAROSZOWIEC"

Ośrodek ten bezpośrednio graniczy z ośrodkiem "Rusałka" i również jest położony w niewielkiej odległości od plaży. "Jaroszowiec" oferuje pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe z łazienkami oraz tv. Uczestnicy mogą również skorzystać z dobrodziejstwa murowanego grilla.


 
 
 

Ośrodek Wypoczynkowy “ZŁOTA PLAŻA"

Obiekt posiada domki trzy, cztero i pięcioosobowe. Wszystkie domki posiadają własną łazienkę. Duża część pokoi posiada także balkon. Niewątpliwą zaletą jest basen nad którym między innymi odbędzie się kultowe "pool party".