Ważne informacje

Obóz
1 - 6 września 2015

Zapisy trwają
do wyczerpania miejsc

infolinia:
71 375-22-29
71 328 06 77

email: info@oboz.org.pl

Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj:
  formularz zgłoszeniowy

Regulamin CAMPUSU:
  Regulamin

Koszt obozu

499 zł

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


Historia

Pomysł zorganizowania Ogólnopolskiego Obozu Adaptacyjnego - Campus Akademicki narodził się w trzech ośrodkach akademickich Wrocławiu, Szczecinie i Białymstoku już w roku 1995 jako odpowiedź na wyraźne zapotrzebowanie Studentów rozpoczynających naukę na wyższej uczelni.

Ponieważ większość z nas zmienia miejsce zamieszkania, traci dawne kontakty i znajomości odczuwamy swego rodzaju zgubienie i niepewność w nowym środowisku. Potrzebujemy szybkiej, a najlepiej przyjemnej integracji z innymi. Jeżeli dojdzie do tego integracja środowiska branżowego jest to jeszcze większym plusem. Organizacja Campusu pokazała, że jest on bardzo potrzebny i wielu studentów miło wspomina chwile spędzone w Międzyzdrojach.

Campus ciągle się rozwija co w połączeniu z doświadczeniem z lat ubiegłych oraz ciekawą ofertą tegorocznego Campusu przekonają pozostałych niezdecydowanych. Podstawowym zadaniem obozu adaptacyjnego jest zapoznanie studentów z większością problemów, jakie mogą ich spotkać w trakcie studiów oraz przedstawienie sposobów jak sobie z tym poradzić.

W trakcie warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Uczymy ich technik szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Zaplanowane są również warsztaty o tematyce europejskiej, w trakcie których będzie okazja zapoznać się z możliwością wyjazdu na studia w innym kraju, rozwiać wątpliwości związane z integracją europejską oraz poznać wiele ciekawych osób.

Campus jest zatem połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Jest niesamowitą pomocą dla studentów, bo są odważniejsi i pewniejsi, a przy okazji dobrze się bawią. Jest również okazją do współpracy i wzajemnego poznania samorządowców z całego kraju.
W tym roku Campus Akademicki zawita w Łazach!

Możesz na własnej skórze przekonać się że warto tam być.