Ważne informacje

Obóz
1 - 6 września 2015

Zapisy trwają
do wyczerpania miejsc

infolinia:
71 375-22-29
71 328 06 77

email: info@oboz.org.pl

Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj:
  formularz zgłoszeniowy

Regulamin CAMPUSU:
  Regulamin

Koszt obozu

499 zł

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


TRANSPORT DO ŁAZ

Aby wyeliminować wszelkie problemy logistyczne, a także, by rozpocząć integrację jeszcze wcześniej, przygotowaliśmy dla Was opcję wspólnego podróżowania do Łaz! Jest ona dostępna dla każdego campusowicza, który swą podróż rozpoczyna we Wrocławiu, w Szczecinie lub w Bielsku Białej, bez względu na to, na jakiej uczelni studiuje/będzie studiował. Szczegółowe informacje w załączniku dot. transportu.
1. WROCŁAW - ŁAZY

Z racji tego, iż nie ma bezpośredniego przejazdu z Wrocławia do Łaz, trasa będzie składała się z 2 odcinków : Wrocław Główny-Koszalin (przejazd pociągiem) oraz Koszalin-Łazy (przejazd autokarem).

Bilety przejazdowe na trasie Wrocław-Koszalin

Wspólna podróż będzie możliwa pod warunkiem, iż każdy z Was, odpowiednio wcześnie, wyposaży się we właściwy dla siebie bilet. W zależności od tego, czy studiujecie już kolejny rok, czy może studia rozpoczniecie dopiero w październiku, dysponujecie innymi zniżkami na przejazd koleją.

Z tego względu, najwygodniej i najbezpieczniej będzie, jeśli każdy z Was SAMODZIELNIE zakupi sobie bilet z przysługującą mu zniżką na przejazd pociągiem relacji Wrocław-Koszalin.

Pamiętajcie, że bilety musicie kupić wcześniej, aby bez dodatkowych problemów technicznych móc wsiąść o czasie do pociągu!


Zbiórka odbędzie się 01. września 2015r. o godzinie 7:30 pod zegarem w holu, przy kasach na Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu.

Wrocław Główny- Koszalin 01.09.15
ODJAZD 07:59
PRZYJAZD 15:01

Pociąg :
-nazwa: GWAREK
-kategoria: TLK
-przewoźnik: PKP Intercity


Przejazd na trasie Koszalin-Łazy

W Koszalinie będą czekał na Was specjalny autobus, dzięki którym trasę na odcinku Koszalin-Łazy pokonacie bez dodatkowych problemów. Autobus podstawią was bezpośrednio pod sam ośrodek Campusu. Autobus będzie odjeżdżał spod dworca PKP. Koszt przejazdu ok. 15 zł.
A jak mam wrócić ?!


Pobyt przez nas organizowany kończy się 06 września 2015r., do godziny 12:00 będziemy musieli opuścić nasze campusowe pokoje.

Dla nas organizatorów Campus kończy sie 06 września o 12:00 ( do tej godziny musimy się wykwaterować ze swoich pokojów).

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, że nie oznacza to końca atrakcji dla uczestników. Wielu z Was chce iść jeszcze na tą ostatnią rybkę w ulubionym miejscu, na jeszcze jednego kręconego loda lub zobaczyć ten romantyczny zachód słońca.
Dlatego nie chcemy zabierać Wam tej możliwości! Wiemy też, że przyjeżdżacie z różnych zakątków Polski i nawet Ci, którzy wyjeżdżają wspólnie z Wrocławia, wracają do rodzinnych miejscowości, przez co niemożliwym jest zapewnić wam wspólny przejazd powrotny. Z tych powodów sugerujemy indywidualne zaopatrzenie się w bilety powrotne, zapewniające podróż do waszych czterech kątów.

Jesteśmy pewni jednego: poznacie wielu przyjaciół oraz niesamowitych ludzi, więc NA PEWNO nie będzie wracać sami!

Kontakt do koordynatora przejazdu - Wojciech Michańcio - tel. 602-551-950


2. SZCZECIN - ŁAZY

Campusowicze podróżujący ze Szczecina jadą bezpośrednim autokarem do Łaz. Autokar podstawiony zostanie pod budynek Domu Studenta nr 1 "Bakałarz", ul. Boh. Warszawy 75, Szczecin

ODJAZD O GODZ. 9:00


Kontakt do koordynatora przejazdu - Julia Jerka - tel. 508-329-636

3. BIELSKO BIAŁA - ŁAZY

Campusowicze wyjeżdżający z Bielska Białej przemieszczać się będą pociągiem relacji:


Bielsko - Koszalin 31.08.2015r.

ODJAZD 19:50
PRZYJAZD 9:18

W Koszalinie uczestnicy przesiądą się do lokalnego busa, który zawiezie wszystkich bezpośrednio do Łaz.

Kontakt do koordynatora przejazdu - Justyna Gacek - tel. 536 871 073
  Powrót