Ważne informacje

Obóz
1 - 6 września 2015

Zapisy trwają
do wyczerpania miejsc

infolinia:
71 375-22-29
71 328 06 77

email: info@oboz.org.pl

Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj:
  formularz zgłoszeniowy

Regulamin CAMPUSU:
  Regulamin

Koszt obozu

499 zł

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


Archiwum wiadomości

Muay Thai i Krav Maga na Campusie!

Jedną z ofert warsztatów podczas Campusu będzie udział w zajęciach Muay Thai i Krav Maga prowadzonych przez instruktorów klubu Kohorta Poznań. Jest to doskonała okazja by zapoznać się z tymi systemami walki, poprawić kondycję i poczucie bezpieczeństwa.

Kolejny Hit Campusowy - Adventure Cross z Mistrzem Świata

Kolejny Hit Campusowy. Mistrz Świata Juniorów w Karate Tradycyjnym Henryk Pepliński specjalnie dla was będzie prowadził warsztaty w Międzyzdrojach. Dzięki niemu poznacie co to znaczy pot, łzy i ciężka praca:)

Fotografowie, Fotograficy, Fotomodelki!!! To dla Was!

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne prowadzone przez członków SpAF i fotoreporterów z Agencji Fotograficznej SPAF. Są one częścią organizowanych nieprzerwanie od 1996 r. Ogólnopolskich i Europejskich Konfrontacji Fotograficznych Szkół Wyższych. Ciekawostką jest możliwość samodzielnej budowy aparatów "Camera Obscura" albo mozliwość fotografowania na tradycyjnych kliszach. Bedziemy też szukali dziewczyn, którym wykonamy profesjonalne sesje zdjęciowe.

Warsztaty SKATEBOARD-owe/SKIMBOARd-owe

Wielkie atrakcje SKATEBOARDOWE i SKIMBOARDOWE czekają na Was...
Warsztaty będą przeprowadzane na naszym mobilnym skateparku, który jest idealny do nauki a osoby, które maja wyższy poziom będą mogły się fajnie na nim pobawić. Warsztaty będą dostosowane do poziomu i ilości uczestników. Planujemy na koniec warsztatów pzreprowadzić małe zawody gdzie przykładowymi konkurencjami będą: - Najdłuższy manual, - Kontest Ollie, - SKATE, - Slalom. Na skateparku będziemy mieli pare deskorolek na których będą prowadzone warsztaty.
Cała akcja będzie sponsorowana przez Etnies, Andegrand.pl i Skate-Europe.com...

Warsztaty Teatralne na Campusie!

Propozycja dla wszystkich miłośników teatru i nie tylko. W trakcie warsztatów każdy ma możliwość poznania tajników sztuki aktorskiej. Zasad poprawnej dykcji, emisji głosu oraz panowania nad własnym ciałem i emocjami.