Ważne informacje

Obóz
1 - 6 września 2015

Zapisy trwają
do wyczerpania miejsc

infolinia:
71 375-22-29
71 328 06 77

email: info@oboz.org.pl

Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj:
  formularz zgłoszeniowy

Regulamin CAMPUSU:
  Regulamin

Koszt obozu

499 zł

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


Archiwum wiadomości

IMPREZA, PLAŻA, IMPREZA...

Jesteście gotowi/we na gorące imprezy, niesamowite wrażenia, chwile beztroskiego chilloutu w towarzystwie fantastycznych młodych ludzi z całej Polski w blasku zachodzącego "Bałtyckiego" słońca? Jeśli tak, dołączcie do ekskluzywnego grona campusowiczów dla których wrzesień to ostatnia szansa na doładowanie akumulatorów przed zbliżajacym się rokiem akademickim... Łazy 2015 czekają na WAS!

Dni "0"

Dzień "0" to opcja przede wszystkim dla świeżo upieczonych studentów. Zanim zaczniecie korzystać z wszystkich atrakcji Campusu i wylegiwać się na plaży będziecie mogli poznać swoją uczelnię a także Wrocław z nieco innej strony. Szczegółowy plan Dni "0" zamieszczamy poniżej. Udział w wydarzeniu nie jest obowiązkowy.

Warsztaty Interpelsonalne - Sztuka Autoprezentacji

To jednolite szkolenie w sześciu częściach, które od 3 lat na Campusie Akademickim zrzesza nie małą liczbę uczestników. Wspólnie nauczymy się wielu elementów mowy ciała, popracujemy nad zaufaniem i jego ograniczeniem.

Rezerwacje Pokoi!

Drodzy Campusowicze! Ruszył Internetowy Sytetm Rezerwacji pokoi. Jeśli chcesz zamieszkać z dziewczyną, chłopakiem, bądź już masz dobraną ekipę do swojego pokoju prześlij nam informację na maila: samorzad@uni.wroc.pl

Warsztaty Spikerskie z Radiem Luz!

Podczas spotkania pokażemy Wam Radio, jakiego nie znacie. Opowiemy o wybieranej przez nas muzyce alternatywnej, która jest znakiem charakterystycznym naszej stacji. Zdradzimy tajniki budowania programu. Powiemy, co i jak mówić przed mikrofonem. Przygotujemy do przeprowadzenia wywiadów. Dzięki przygotowanym materiałom dźwiękowym usłyszcie interesujące wejścia spikerskie i ciekawe rozmowy ze słuchaczami. Tylko Wam pokażemy nasze kompromitujące wpadki antenowe.