Ważne informacje

Obóz
1 - 6 września 2015

Zapisy trwają
do wyczerpania miejsc

infolinia:
71 375-22-29
71 328 06 77

email: info@oboz.org.pl

Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj:
  formularz zgłoszeniowy

Regulamin CAMPUSU:
  Regulamin

Koszt obozu

499 zł

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje z naszej strony prosimy o podanie adresu e-mail.


Archiwum wiadomości

TRANSPORT DO ŁAZ

Aby wyeliminować wszelkie problemy logistyczne, a także, by rozpocząć integrację jeszcze wcześniej, przygotowaliśmy dla Was opcję wspólnego podróżowania do Łaz! Jest ona dostępna dla każdego campusowicza, który swą podróż rozpoczyna we Wrocławiu, w Szczecinie lub w Bielsku Białej, bez względu na to, na jakiej uczelni studiuje/będzie studiował. Szczegółowe informacje w załączniku dot. transportu.

INTERNETOWY SYSTEM REZERWACJI POKOI

Aby nam wszystkim ułatwić proces kwaterowania, który odbędzie się 1.09.2015r.
w Łazach, uruchomiliśmy Internetowy System Rezerwacji Pokoi! Jeśli chcesz zamieszkać z dziewczyną, chłopakiem, bądź już masz dobraną ekipę
do swojego pokoju, prześlij nam informację na maila: samorzad@uni.wroc.pl

Nasz system rezerwacji działa następująco ---> CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Zero!!!!

Jak co roku, przygotowaliśmy dla was integrację, która rozpocznie się jeszcze przed wyjazdem nad morze - tzw. DZIEŃ ZERO, który dedykowany jest w szczególności osobom rozpoczynającym dopiero swoją studencką karierę na wybranej Uczelni. Jednakże posiadanie już stażu w roli studenta nikogo nie wyklucza - każdy uczestnik Campusu może wziąć udział w przygotowanych atrakcjach! Dzień Zero organizowany jest we Wrocławiu, a także w Szczecinie. Zapraszamy do udziału, a szczegółowe programy wydarzeń odnajdziecie w załączniku.

Trwają zapisy na 21. mega odjechany Campus Akademicki ŁAZY 2015!

To już teraz. Trwają zapisy na 21. edycję Campusu Akademickiego ŁAZY 2015.

--> Zapisz się! Kliknij tutaj <--

Jak co roku pod koniec wakacji organizacje studenckie z największych uczelni w Polsce organizują Campus Akademicki ŁAZY 2015 w dniach 1 - 6 września 2015. To kultowe wydarzenie nie może odbyć się bez Ciebie! Zaplanuj tak wakacje, by spotkać się ze studentami z całej Polski na słonecznej plaży w Łazach. Niezapomniane chwile, nowe znajomości, udane imprezy, koncerty, kabarety, dyskoteki, kino, plaża, jednym słowem tydzień zasłużonego odpoczynku i zabawy. Udział w Campusie to najlepsza okazja, by jeszcze przed październikiem poczuć przedsmak prawdziwego życia studenckiego.

Już dziś wyślij swoje zgłoszenie i zarezerwuj sobie miejsce na najlepszej wakacyjnej imprezie tego roku!

1000 STUDENTÓW Z CAŁEJ POLSKI/TYDZIEŃ SZALONEJ ZABAWY/PONAD 50 WARSZTATÓW/ /PIANA PARTY/KONCERTY MUZYCZNE - TEDE
TEDE zagra specjalnie dla WAS!

Już wszystko jasne. Na tegorocznym Campusie specjalnie tylko dla was zagra gwiazda polskiego hip-hopu, kontrowersyjny i szczery do bólu TEDE. Szykujcie się na odjechany melanż.... w najlepszym towarzystwie. Bez konwenansów, bez ograniczeń, bez coca coli:)